Skip to content Skip to footer
projektowanie u

PROJEKTUJEMY

Wysłuchując potrzeb naszych Klientów oraz ich wizji idealnego miejsca, zaproponujemy  rozwiązania szyte na miarę nawet najbardziej wymagającego wnętrza tworząc ponadczasowe aranżacje. Proponujemy starannie dopracowane  oraz funkcjonalnie rozwiązania, w których ogromną wagę przykładamy do spójności pomysłów.

Stwórzmy razem miejsce idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Niezależnie, czy posiadasz typową kawalerkę dla singla, apartament w centrum czy willę pod miastem, stworzymy dla Ciebie nie tylko funkcjonalne, ale i stylowe aranżacje odzwierciedlające Twoją osobowość i charakter. Inspiracją dla nas są najnowsze rozwiązania przestrzenne, które dopracowujemy w najmniejszym detalu. 

Projektujemy salony, kuchnie, łazienki w sposób zapewniający najwyższe poczucie komfortu i intymności.

Pomożemy w aranżacji przestrzeni użyteczności publicznej takiej jak sklepy, cukiernie, piekarnie  itd.

Tworzymy unikalne aranżacje przestrzeni, które zachwycą nie tylko swoim stylem, ale również zastosowanymi materiałami, fakturami czy samym rozkładem pomieszczeń.

 

Jak działamy ?

Aranżacja wnętrz to sztuka połączona z psychologią i empatią,  projektant powinien nie tylko stworzyć piękny obraz, ale także wczuć  się w indywidualne potrzeby klienta, odpowiadać na jego uczucia, rozumieć jego oczekiwania, nawet kiedy osoba nie może w pełni określić swoich pragnień. Znaleźć kontakt z klientem – to pierwsza i najważniejsza rzecz w projekcie, więc można powiedzieć, że projektant ma być do pewnego rodzaju psychologiem.

Praca z projektantem dzieli się na kilka etapów, pierwszy gdy z klientem jedzie na obiekt, zbiera niezbędne wymiary, robi fiksację fotograficzną, i przygotowuje inwentaryzację lokalu. Dalej szczegółowo omawia z klientem wszystkie życzenia dotyczące projektu, zarówno wizualne jak i funkcjonalne, oglądamy inne aranżacje aby  przygotować inspirujące moodboardy, na których będzie widać ogólny nastrój wnętrza. Następny krok to przygotowywanie planu ścian i planu funkcjonalnego z meblami, na podstawie których będą robione rysunki techniczne elektryki, światła i wod.-kan. Po zatwierdzeniu rysunków technicznych (to najważniejszy etap, ponieważ fachowcy będą działać właśnie na podstawie tych rysunków), zaczyna się najbardziej twórczy etap – stworzenie 3D-wizualizacji. Tutaj ustalamy wszystkie kolory i materiały, dobieramy meble, zasłony, lampy itp. Po zatwierdzeniu wizualizacji pozostaje nam zrobić rysunki techniczne mebli, żeby można było pójść z nimi do pracowni lub stolarza. Razem z klientem dobieramy materiały i przygotowujemy widoki ścian na płasko z wymiarami i zaznaczeniem użytych materiałów, rozrysowujemy układ płytek. Ostatni etap, kiedy wszystko już jest zatwierdzone przygotowujemy spis materiałów i mebli dopasowanego do określonego wcześniej budżetu.

Pracujemy z najlepszymi.

Zapraszamy do kontaktu

 +48 732 806 558

  olga@2tur.pl

Przykładowe projekty